title: "Sharp LED TV LC-32LE275X 32\""
brand: "sharp"
price: "€ 120.76"
in_stock: false
url: https://www.desertcart.be/products/96104123-sharp-led-tv-lc-32le275x-32
store_origin: BE
region: Belgium
---
# Sharp LED TV LC-32LE275X 32"
**Brand:** sharp
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Sharp LED TV LC-32LE275X 32" by sharp
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- sharp enthusiasts
## Why This Product
- Trusted sharp brand quality
## Description
Display Size: 32"
Display Feature: HD
## Features
- Key features
    Type
      LED TV
    Brand
      SHARP
    Model
      LC-32LE275X
     Display &amp; Graphics
    Size
      32"
    Display Feature
      HD
    Screen Resolution
      1366 x 768
     Features
    Sound
      10W RMS, 2 Chanel