title: "AC Adapter Replacement for Arcade1Up Infinity Model IGB-I-301200 IGB-1-301200 18.5\" 18.5 inch HD Touchscreen Touch Screen Game Board Arcade 1up 12VDC Power Supply Mains PSU"
price: "€ 71.84"
---
# AC Adapter Replacement for Arcade1Up Infinity Model IGB-I-301200 IGB-1-301200 18.5" 18.5 inch HD Touchscreen Touch Screen Game Board Arcade 1up 12VDC Power Supply Mains PSU
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** AC Adapter Replacement for Arcade1Up Infinity Model IGB-I-301200 IGB-1-301200 18.5" 18.5 inch HD Touchscreen Touch Screen Game Board Arcade 1up 12VDC Power Supply Mains PSU
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description