title: "Hydronix SWC-25-10100 String Wound Filter 2.5\" OD X 10\" Length, 100 Micron"
price: "€ 70.62"
in_stock: true
url: https://www.desertcart.be/products/281680227-hydronix-swc-25-10100-string-wound-filter-2-5-od
store_origin: BE
region: Belgium
---
# Hydronix SWC-25-10100 String Wound Filter 2.5" OD X 10" Length, 100 Micron
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Hydronix SWC-25-10100 String Wound Filter 2.5" OD X 10" Length, 100 Micron
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description