title: "RZ4-2000DSPB 4-Channel 2000W Max Amplifier"
brand: "power acoustik"
price: "€ 341.21"
in_stock: true
reviews_count: 2
category: "Power Acoustik"
url: https://www.desertcart.be/products/223420644-rz4-2000dspb-4-channel-2000w-max-amplifier
store_origin: BE
region: Belgium
---
# RZ4-2000DSPB 4-Channel 2000W Max Amplifier
**Brand:** power acoustik
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** RZ4-2000DSPB 4-Channel 2000W Max Amplifier by power acoustik
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- power acoustik enthusiasts
## Why This Product
- Trusted power acoustik brand quality
## Description
Buy Power Acoustik RZ4-2000DSPB 4-Channel 2000W Max Amplifier: Multichannel Amplifiers - desertcart.com ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases
Review: It’s fire - Ford
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B07YQCQBK4 |
| Best Sellers Rank | #608,930 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #1,397 in Car Multichannel Amplifiers |