title: "CAPACITOR, CASE E, 220UF, 16V EEEFK1C221P By PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS"
price: "€ 4.88"
---
# CAPACITOR, CASE E, 220UF, 16V EEEFK1C221P By PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** CAPACITOR, CASE E, 220UF, 16V EEEFK1C221P By PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS