title: "Safort R02-BK30-L"
brand: "safort"
price: "FREE"
in_stock: false
category: "Apparel"
url: https://www.desertcart.be/products/172200042-safort-r02-bk30-l
store_origin: BE
region: Belgium
---
# Safort R02-BK30-L
**Brand:** safort
**Price:** FREE
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Safort R02-BK30-L by safort
- **How much does it cost?** FREE with free shipping
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- safort enthusiasts
## Why This Product
- Trusted safort brand quality
## Description
Full description not available
## Features
- [Basic Features]: 100% Cotton, Loose Fit.
- [Pants Fit Different Heights]: 30” inseam for women 5’2"-5'4", 32” inseam for women 5’6"-5'8", 34” inseam for women 5'9" -5'11".