| ASIN | B00OMQZU6M |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Best Sellers Rank | #54,401 in Industrial & Scientific ( See Top 100 in Industrial & Scientific ) #70 in Temperature Probes & Sensors |